Hugo Boss The Scent Le Parfum 50ml
Mængde: 50 ml, Type: Parfume, Duftnoter: Læder, Ingefær, Iris, Træ, ManinkafrugtLæs mere
Sammenlign priser og butikker
Vis 7 stk
Tilbud uden direkte link
fra
375 kr.
Vi har fundet produktet i 18 butikker, hvoraf 11 er betalende kunder hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

vs.

Sammenlignet med Hugo Boss The Scent Le Parfum 100ml
Begge parfumer er fra samme serie og er designet til mænd med den karakteristiske sammensætning af læder, ingefær, iris og maninka-frugt. Den største forskel er mængden, hvor 50ml flasken passer bedre til dig, der ønsker en mindre og mere transportvenlig parfume, mens 100ml er ideel, hvis du ønsker mere parfumebeholdning og bedre værdi pr. ml. Duftmæssigt har 100ml-versionen en ekstra note af ambra, som kan give en varmere og dybere tone sammenlignet med 50ml-udgaven. Begge er typer parfume, hvilket sikrer en intens og langvarig duftoplevelse. Valget afhænger derfor især af dine præferencer for mængde og duftnuance.
Sammenligningen er lavet med støtte fra AI-værktøjer.
Laveste pris nu
335 kr.
Prisudvikling 3 mdr:
Prisudvikling 30 dage
+2.1%
Laveste pris 30 dage 298 kr.
Prishistorik
Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.
Laveste pris nu
335 kr.
Prisudvikling 3 mdr:
Prisudvikling 30 dage
+2.1%
Laveste pris 30 dage 298 kr.
Anmeldelser
Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.
Sorteret efter seneste anmeldelse
Produktinformation
Den laveste pris på Hugo Boss The Scent Le Parfum 50ml lige nu er 335 kr. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 18 netbutikker og fysiske butikker.
Grundoplysninger
Produktnavn
Hugo Boss The Scent Le Parfum 50ml
Mærke
Kategori
Generelt
Duftnoter
Træ, Ingefær, Læder, Iris, Maninkafrugt
Genopfyldning
Nej
Mængde
50 ml
Pris/ml
6.7
Serie
The Scent
Typ
Velegnet til
Diverse
Nøgleord
Valentinsdag, Parfume

















