Versace Eros Flame edp 100ml
Mængde: 100 ml, Type: Eau de parfum, Duftnoter: Vetiver, Sandeltræ, Tangerin, Pomerans, Peber, Rose, Træ, Patchouli, Tonkabønner, Cedertræ, Vanilje, Egemos, Mandarin, Oliven, Eg, Citron, Ambra, Mos, Geranium, RosmarinLæs mere
Sammenlign priser og butikker
Vis 7 stk
Tilbud uden direkte link
fra
478 kr.
Vi har fundet produktet i 13 butikker, hvoraf 6 er betalende kunder hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

vs.

Sammenlignet med Versace Eros Flame edp 50ml
Den største forskel mellem de to varianter af Eros Flame er størrelsen, hvor den ene indeholder 100 ml og den anden 50 ml, hvilket påvirker pris og holdbarhed på produktet. Begge er Eau de Parfum og henvender sig til mænd, med de samme varme og træagtige dufte, men 50 ml-versionen indeholder noter af chokolade, som ikke er nævnt i 100 ml-udgaven. Duftprofilen deler flere fælles noter som vetiver, sandeltræ og mandarin, men forskellene i enkelte aromaer kan påvirke brugerens oplevelse. Begge er en del af Eros-serien og er ikke genopfyldelige, hvilket betyder at valget ofte vil afhænge af, om man ønsker en større eller mindre flaske. Samlet set tilbyder begge parfumer en lignende duftoplevelse med mindre variationer i duftnoten og størrelsen som den primære beslutningsfaktor.
Sammenligningen er lavet med støtte fra AI-værktøjer.
Prishistorik
Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.
Anmeldelser
Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.
Sorteret efter seneste anmeldelse
Produktinformation
Den laveste pris på Versace Eros Flame edp 100ml lige nu er 473 kr. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 13 netbutikker og fysiske butikker.
Grundoplysninger
Produktnavn
Versace Eros Flame edp 100ml
Mærke
Kategori
Generelt
Duftnoter
Cedertræ, Sandeltræ, Tonkabønner, Mandarin, Citron, Ros, Eg, Vetiver, Træ, Tangerin, Rosmarin, Peber, Patchouli, Pomerans, Oliven, Mos, Vanilje, Ambra, Geranium, Egemos
Genopfyldning
Nej
Mængde
100 ml
Pris/ml
4.73
Serie
Eros
Velegnet til
Diverse
Nøgleord
Valentinsdag, Parfume

















