Rabanne Lady Million Deo Spray 150ml
Mængde: 150 ml, Type: Spray, Velegnet til: Damer, HerrerLæs mere
Sammenlign priser og butikker
Vis 4 stk
Tilbud uden direkte link
fra
225 kr.
Vi har fundet produktet i 10 butikker, hvoraf 6 er betalende kunder hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

vs.

Sammenlignet med Rabanne 1 Million Deo Spray 150ml
Når man sammenligner Rabanne Lady Million Deo Spray med Rabanne 1 Million Deo Spray, er den primære forskel duftprofilen, da begge leveres i en 150 ml sprayformat. Lady Million henvender sig typisk til et feminint marked med noter af jasmin og appelsinblomst, mens 1 Million har en mere krydret og træagtig duft med noter af kanel, læder og grapefrugt. Begge produkter er kategoriseret som spray-deodoranter, selvom 1 Million teknisk set er listet under kategorien 'Anti-Perspirant' i databasen. Selvom begge er angivet som egnede til både kvinder og mænd, vil valget afhænge næsten udelukkende af, hvilken af de ikoniske duftretninger man foretrækker. Hvis du søger en klassisk, blomstret duft, er Lady Million det oplagte valg, hvorimod 1 Million appellerer til dem, der ønsker en mere intens, krydret oplevelse.
Sammenligningen er lavet med støtte fra AI-værktøjer.
Prishistorik
Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.
Anmeldelser
Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.
Sorteret efter seneste anmeldelse
Produktinformation
Den laveste pris på Rabanne Lady Million Deo Spray 150ml lige nu er 160 kr. Det er et af de 10 mest populære produkter i kategorien Deodoranter. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 10 netbutikker og fysiske butikker.
Grundoplysninger
Produktnavn
Rabanne Lady Million Deo Spray 150ml
Mærke
Kategori
Generelt
Duftnoter
Neroli, Appelsinblomst, Jasmin, Hindbær
Mængde
150 ml
Pris/ml
1.11
Typ
















