Nitor Tekstilfarve Tilbage til Sort
Farve: Sort, Sæt: Nej, Type: TekstilmalingLæs mere
Sammenlign priser og butikker
Vi har fundet produktet i 3 butikker, hvoraf 3 er betalende kunder hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

vs.

Sammenlignet med Dylon All-in-1 Textilfärg Intense Black 350g
Begge produkter er sorte tekstilfarver i kategorien 'Craft Dyes'. Nitor er kendt for sin evne til at genopfriske slidte tekstiler, mens Dylon leverer en alt-i-en løsning, der inkluderer alle nødvendige komponenter i én pakke. Dylon-versionen er mere brugervenlig for dem, der ønsker en enkel farveproces uden ekstra trin. Begge produkter tilbyder farvestoffer af høj kvalitet og er velegnede til forskellige typer tekstiler. Valget mellem de to afhænger mest af brugervenlighed og præferencer i forhold til ekstra funktioner.
Sammenligningen er lavet med støtte fra AI-værktøjer.
Laveste pris nu
109 kr.
Prisudvikling 3 mdr:
Prisudvikling 30 dage
+43.4%
Laveste pris 30 dage 76 kr.
Prishistorik
Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.
Laveste pris nu
109 kr.
Prisudvikling 3 mdr:
Prisudvikling 30 dage
+43.4%
Laveste pris 30 dage 76 kr.
Anmeldelser
Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.
Sorteret efter seneste anmeldelse
Produktinformation
Den laveste pris på Nitor Tekstilfarve Tilbage til Sort lige nu er 109 kr. Det er et af de 100 mest populære produkter i kategorien Hobbymaling. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 3 netbutikker og fysiske butikker.
Grundoplysninger
Produktnavn
Nitor Tekstilfarve Tilbage til Sort
Mærke
Kategori
Generelt
Sæt
Nej
Typ
Tekstilmaling
Design
Farve
Sort















