Prisjagt

Helena Rubinstein Prodigy Make-Up Remover 150ml

Funktioner: Make up-fjerner, Hudtype: Normal, Tør, Moden, Mængde: 150 ml/gLæs mere

Vi har fundet produktet i 2 butikker, hvoraf 2 er partnerbutikker hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

Reklame
Reklame

Prishistorik

Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.

Anmeldelser

Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.

Reklame

Produktinformation

Den laveste pris på Helena Rubinstein Prodigy Make-Up Remover 150ml lige nu er 433 kr. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 2 netbutikker og fysiske butikker.

Grundoplysninger

Produktnavn

Helena Rubinstein Prodigy Make-Up Remover 150ml

Kategori

Ansigtsrens

Hudtype

Normal, Tør, Moden

Velegnet til

Damer, Herrer

Mængde

150 ml/g

Funktioner

Make up-fjerner

Se mere fra Helena Rubinstein
Reklame