Prisjagt

Bioderma Atoderm Intensive Ultra Rich Foaming Gel 1000ml

Funktioner: Fugtgivende, Hudtype: Normal, Kombination, Tør, Følsom, Mængde: 1000 ml/gLæs mere

Vi har fundet produktet i 1 butikker, hvoraf 1 er partnerbutikker hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

Reklame

Laveste pris nu

138 kr.

Prisudvikling 3 mdr:

Prisudvikling 30 dage

±0%

Laveste pris 30 dage 129 kr.

Reklame

Prishistorik

Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.

Laveste pris nu

138 kr.

Prisudvikling 3 mdr:

Prisudvikling 30 dage

±0%

Laveste pris 30 dage 129 kr.

Anmeldelser

Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.

Sorteret efter seneste anmeldelse

Reklame

Produktinformation

Den laveste pris på Bioderma Atoderm Intensive Ultra Rich Foaming Gel 1000ml lige nu er 138 kr. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra netbutikker og fysiske butikker.

Grundoplysninger

Produktnavn

Bioderma Atoderm Intensive Ultra Rich Foaming Gel 1000ml

Mærke

Bioderma

Kategori

Ansigtsrens

Generelt

Hudtype

Normal, Kombination, Tør, Følsom

Konsistens/type

Mousse

Velegnet til

Damer, Herrer

Dimensioner

Mængde

1000 ml/g

Pris/ml/g

0.14

Funktioner

Funktioner

Fugtgivende, Beroligende/lindrende

Se mere fra Bioderma
Reklame