Prisjagt

Eleven Australia Keep My Curl Moisture Conditioner 300ml

Funktioner: Glat hår, Fugtgivende/blødgørende, Hårtype: Krøllet/permanentet, Velegnet til: DamerLæs mere

Sammenlign priser og butikker

Vi har fundet produktet i 1 butikker, hvoraf 1 er partnerbutikker hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.

Reklame
Reklame

Prishistorik

Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.

Anmeldelser

Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.

Sorteret efter seneste anmeldelse

Reklame

Produktinformation

Den laveste pris på Eleven Australia Keep My Curl Moisture Conditioner 300ml lige nu er 189 kr. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra netbutikker og fysiske butikker.

Grundoplysninger

Produktnavn

Eleven Australia Keep My Curl Moisture Conditioner 300ml

Kategori

Balsam

Generelt

Hårtype

Krøllet/permanentet

Velegnet til

Damer

Dimensioner

Mængde

300 ml/g

Pris/ml/g

0.63

Funktioner

Funktioner

Glat hår, Fugtgivende/blødgørende

Diverse

Nøgleord

Hårpleje

Se mere fra Eleven Australia
Reklame