The Ordinary Glycolic Acid 7 Exfoliating Toner 240ml
Funktioner: Oplysende, Beroligende/lindrende, Fugtgivende/blødgørende, Hudtype: Kombination, Følsom, Normal, Alle, Moden, Fedtet, Tør, Mængde: 240 ml/gLæs mere
Sammenlign priser og butikker
Vis 1 stk
Tilbud uden direkte link
fra
112 kr.
Vi har fundet produktet i 6 butikker, hvoraf 5 er partnerbutikker hos Prisjagt og har en direkte forbindelse til butikken. Sådan viser vi priser og butikker.
Prishistorik
Grafen viser den laveste pris over tid for den variant (såsom farve eller størrelse), der har været billigst på hvert tidspunkt. Fragt og brugte produkter er ikke inkluderet. Læs mere om prisens historik.
Anmeldelser
Fortæl os, hvad du synes om produktet, eller læs andres anmeldelser. Prisjagt kontrollerer ikke, om anmelderne har brugt eller købt det pågældende produkt. Læs mere om anmeldelser.
Produktinformation
Den laveste pris på The Ordinary Glycolic Acid 7 Exfoliating Toner 240ml lige nu er 108 kr. Det er et af de 10 mest populære produkter i kategorien Ansigtsvand. Prisjagt sammenligner priser og tilbud fra 6 netbutikker og fysiske butikker.
Grundoplysninger
Produktnavn
The Ordinary Glycolic Acid 7 Exfoliating Toner 240ml
Mærke
Kategori
Generelt
Hudtype
Normal, Kombination, Tør, Fedtet, Alle, Følsom, Moden
Mærkning
Vegansk, Cruelty free, Uden duft, Alkoholfri
Velegnet til
Damer, Herrer
Dimensioner
Mængde
240 ml/g
Pris/ml/g
0.45
Funktioner
Funktioner
Fugtgivende/blødgørende, Beroligende/lindrende, Oplysende
Ingredienser
Aktive ingredienser
Glycolic Acid (AHA), Glycerin

















